Eesti Ehitusettevõtjate Liit

Arhiiv

EhitusEST – uus ajakiri ehitusvaldkonna professionaalile

Ilmunud on esimene number kuus korda aastas teie kätte jõudvast ajakirjast EhitusEST, mille sisu on kokku pandud koostöös Eesti Ehitusettevõtjate Liidu, Eesti Projektbüroode Liidu, Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu ning Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinseneride Ühendusega.


Ajakirjast saab lugeda, mida arvavad erialaliitude juhid ning ettevõtjad  valdkonna käekäigust, kus punktides ehitusseadustik täpsemat tähelepanu vajab, millised on edulood, kust teisedki õppida saaks ning milliste probleemidega ehitajad ning materjalitootjad igapäevaselt maadlevad. Lisaks püüame ülevaatlikult kajastada valdkonna tähtsündmuseid.
Ajakirja avanumber on pühendatud  suuresti Aasta Ehitaja valimisele, kelleks valiti projektijuht Ahto Aruväli. Tänavusel konkursil tuli nominentidel läbida tihe sõel, sest tiitlile kandideeris tervelt 18 projektijuhti.  Merko Ehitus Eesti AS projektijuht Ahto Aruväli suutis Tondiraba jäähalli valmimist kindlalt ohjata. Ehitaja sai mahukad  tööd tähtajaks valmis ning hoone ehituskvaliteet annab tunnistust, et ta on jaksanud tähelepanu pöörata ka detailidele ning neid lausa filigraanse täpsusega viimistlenud


Erialaliitude liikmete postkastidesse jõuab väljaanne tasuta, ajakirja tellida on võimalik veebiaadressilt www.meediapilt.ee. Tagasiside ajakirja sisu osas on oodatud meiliaadressile liivi@meediapilt.ee.

Head lugemist!